Zaznacz stronę

Dzisiejsze środowisko, w którym żyjemy jest bardzo zanieczyszczone i ma to ogromny wpływ na nasze zdrowie. Szkodliwe toksyny przedostają się do naszego organizmu powodując choroby i złe samopoczucie.

Czynniki powodujące toksyny w organizmie mogą być zarówno zewnętrznie jak i wewnętrzne – wdychanie zanieczyszczonego powietrza, palenie papierosów czy nie odpowiednia dieta to tylko niektóre powody zanieczyszczenia.

Detoks sokowy sposobem na zanieczyszczenia organizmu?

Popularną metodą oczyszczenia stał się detoks sokowy, gdyż jest skuteczny, prosty w przygotowaniu i smaczny, a do tego opiera się na naturalnych owocach i warzywach.

Detoks powinien trwać od 1 do 7 dni. Drastyczna zmiana diety i nagłe obcięcie kalorii będzie dużą i zmianą dla organizmu, dlatego należy mieć na uwadze, że przez pierwsze kilka dni u niektórych osób mogą się pojawić nieprzyjemne objawy takie jak zawroty głowy, nudności, drażliwość czy gwałtowne napady głodu. Objawy tego typu są jednak czasowe i szybko znikną, nie warto się tym przejmować i trzeba po prostu poczekać, a szybko różnica stanie się zauważalna w zadowalający sposób.

Detoks sokowy catering – czy warto?

Detoks sokowy catering zapewni stałą dostawę odpowiednich mieszanek soków warzywnych oraz owocowych – zdrowo, bezpiecznie, wygodnie i o czasie. Zostaną również dołączone wszelkie potrzebne informacje – w tym jakie dawki stosować, kiedy i ile kalorii mają produkty.

Efekty diety sokowej – hit czy kit?

Efekty diety sokowej zadziwią każdą osobę, która nie miała nigdy z nią styczności. W ciągu tygodnia można się pobyć zbędnej tkanki tłuszczowej nawet o 5 kg! Nastąpi poprawa trawienia, metabolizm przyśpieszy, jelita zostaną oczyszczone, samopoczucie znacznie się polepszy i znacznym stopniu zwiększy się witalność oraz umiejętność skupienia.

Podczas detoksu sokowego należy zrezygnować z ciężkich treningów na rzecz lekkich spacerów, gimnastyki relaksującej, stretchingu, pilatesu czy jogi. Należy również pamiętać, że efekty diety sokowej mogą być osłabione przez kawę, mocną herbatę, cukier, czy alkohol -dlatego poleca się na czas kuracji całkowicie wyłączyć te produkty z diety.