Zaznacz stronę

Każdy rodzic chce swojemu dziecku podarować cały świat. Dzieci są naszymi skarbami, chcemy żeby były szczęśliwe i zadowolone. Dlatego też gdy zbliża się rocznica ich urodzin, chcemy podarować im coś wyjątkowego, coś co na pewno je uszczęśliwi. Prezent trzeba przede wszystkim dopasować do potrzeb dziecka, do jego wieku i preferencji.

Zabawki dla 9 latki, które wybrać?

Mając w domu 9 latkę, stajemy przed trudnym wyborem. Dziewczynka w tym wieku to już nie do końca dziecko ale też nie do końca nastolatka. Dlatego wybór prezentu dla 9 latki może być dosyć trudny. Jeśli jednak dobrze się zna swoje dziecko, wtedy na pewno ma się pewność, z jakiej zabawki nasza córka się ucieszy. Dziewczynki w tym wieku interesują się już modą, więc wybierając zabawki dla 9 latki można kupić na przykład specjalne książki z ubraniami, które będzie można wyciąć i ubrać w nie narysowane postacie. Inną propozycją mogą być zestawy do malowania twarzy i nie tylko. Wszelkiego rodzaju kosmetyki dziecięce, lakiery do paznokci, cienie do powiek, dzięki takim zabawkom, mała dziewczynka może się poczuć doroślej. Bardzo popularne są teraz całe studia do malowania paznokci czy twarzy, w takim zestawie do malowania paznokci, można na przykład znaleźć lakiery, które zmywają się w zetknięciu z wodą, maszynkę do suszenia paznokci, pilniczki itp. Taki zestaw na pewno ucieszy dziewczynkę w tym wieku. 

Zabawki dla 9 latka – pomysłowe i niebanalne

Chłopcy w tym wieku w ogóle nie są wymagający. Dla nich najlepszą propozycją prezentu, będą klocki Lego do składania. Niezależnie od tego jaki to będzie zestaw, co z niego będzie można złożyć, to dla dziecka będzie to okazja do zabawy i kreatywnego myślenia. Chłopcy w każdym wieku lubią się bawić klockami, jest to więc zabawka na lata. Poza tym chłopcy też nigdy nie wyrastają z miłości do samochodów, dlatego 9 latek na pewno się ucieszy się auta zdalnie sterowanego, małego gokarta, którym będzie mógł pojeździć po swoim podwórku czy gry komputerowej związanej z wyścigami. Generalnie każda gra komputerowa czy gra na konsolę, ucieszy chłopca w tym wieku. 

Każda zabawka dla 9 latka, powinna spełniać jego oczekiwania. Każde dziecko się czymś interesuje, warto więc wziąć to pod uwagę przy zakupie dla niego prezentu na urodziny.