Zaznacz stronę

Od kilku już lat bardzo mocny jest trend dotyczący tworzenia tak zwanej domowej dżungli. Im więcej zieleni w domu ten tak naprawdę lepiej. Zieleń koi zmysły i pozwala na lepszy relaks w domu, poza tym niektóre rośliny doskonale oczyszczają również powietrze z toksyn. Duże palmy domowe doniczkowe to piękny dodatek do domów utrzymanych w stylu skandynawskim. Warto kupić kilka takich do swojego wnętrza i cieszyć się odrobiną natury, zieleni, nawet jeżeli za oknem wciąż zimą.

Palmy domowe doniczkowe w Twoim mieszkaniu

Palma kokosowa w donicy to piękne dodatek do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim i boho. Zieleń roślin doskonale współgra z jasnymi wnętrzami, w których stosuje się wiele naturalnych dodatków i elementów wystroju wnętrza. Takie palmy cudownie wyglądają w otoczeniu bieli i beżu, mogą dekorować dom, w którym wyposażenie stanowią meble wykonane na przykład z rattanu i drewna. Dzięki temu przestrzeń nabiera bardziej wyrafinowanego charakteru. Duże palmy domowe doniczkowe będą pięknie prezentować się w salonie w strefie wypoczynku w pobliżu kanapy i stolika kawowego. Mogą być również ciekawym elementem wystroju sypialni. Warto postawić na duże palmy doniczkowe, które z łatwością można kupić chociażby w internecie. Wyhodowanie takiej palmy od zera we własnym domu to naprawdę bardzo duże wyzwanie, aby palma tak urosła trzeba poczekać nawet kilka lat. Lepiej zatem kupić gotową roślinę i cieszyć się od razu świetnym efektem dekoracyjnym. 

Piękna palma kokosowa w donicy

Na jakie palmy najlepiej postawić? Palma kokosowa w donicy będzie pięknym dodatkiem do wnętrza. Można skusić się też na palmę daktylową. Poza tym pięknie prezentują się też inne duże rośliny doniczkowe takie jak na przykład bananowiec albo fikus. Warto od razu kupić kilka dużych roślin i stworzyć prawdziwą ścianę zieleni w domu. Takie duże rośliny doniczkowe będą też doskonałym elementem wyposażenia wnętrz bardziej użytkowych, na przykład biur lub kawiarni. Rośliny doniczkowe są znów na fali od dobrych kilku lat i nic nie wskazuje na to, aby to miało się zmienić. Obok drobnych sukulentów tak lubianych przez osoby ceniące zieleń we wnętrzach, najmodniejsze są właśnie duże palmy doniczkowe sięgające nawet 2 m, które w każdym wnętrzu wyglądają bardzo okazałe.

Q0G5QiM2GL