Zaznacz stronę

Dzisiaj salon nie musi być urządzony tradycyjnie – idea tradycjonalizmu jest ciekawa wtedy, kiedy w ciekawy sposób jest przedstawiona, także mocno typowe rozwiązania są po prostu nudne. Dobrym pomysłem jest urządzenie pokoju dziennego detalami, które przyciągają uwagę i sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu jest przyjemniejsze. Lampy designerskie to jeden z takich detali, który nie tylko rozświetli wnętrze, ale również poprawi ogólną stylistykę wnętrza.

Nowoczesne lampy w Twoim domu

Designerskie lampy mogą być wykonane z metalu z elementami drewna i szkła, z samego drewna lub z … rurek hydraulicznych, które użyte w projektach oświetleniowych wyglądają niezwykle oryginalnie nadając wnętrzom nieco industrialnego, surowego stylu. Lampy stojące w postaci prostej rurki i bardzo ozdobnej, tajemniczej żarówki Edisona są niezwykłą ozdobą, która nie potrzebuje żadnych kloszy i udziwnień, ponieważ jej ozdobą jest właśnie prostota wykonania.

Jak odpowiednio dobrać do siebie designerskie lampy

Designerskie lampy wiszące i stojące powinny do siebie pasować stylem, aby pomieszczenie zachowywało spójność. Nawet mnóstwo różnorakich mebli w pomieszczeniu, ich kształtu i kolorystyki warto spiąć wszystko w jedną całość przy pomocy jednakowego stylowo oświetlenia, które dopełni wyglądu i sprawi, że salon stanie się prawdziwym azylem podczas wieczornych chwil po pracy i weekendów spędzanych z rodziną. Dobrze jest odpoczywać w miejscu, które jest w stu procentach dostosowane do naszego gustu, ale to my musimy zadbać o to, żeby faktycznie tak było.

Nowoczesne lampy stylizowane na retro to doskonały pomysł do każdego domu, którego właściciele dbają o detale i lubią czuć, że wszystko do siebie pasuje nawet, jeśli jest stylizowane na mocno stare i już teoretycznie niemodne.

Najlepszą ofertę znajdziesz na https://gie-el.pl/kategoria/lampy/