Zaznacz stronę

W dzisiejszych czasach prawdopodobnie żadna kobieta nie wyobraża sobie wykonania makijażu bez użycia pędzla. Pędzle można sklasyfikować ze względu na kosmetyk, do którego są używane oraz ze względu na ich przeznaczenie. I tak wyróżnia się: pędzle do cieni (stosowane na powiekach), pędzle do korektora (wykorzystywane do maskowania niedoskonałości twarzy i oczu), pędzle do różu, bronzera, pudru czy rozświetlacza (używane do “omiecenia” twarzy), pędzle do podkładu (stosowane na całej powierzchni twarzy) czy pędzle do szminek i błyszczyków lub eyelinerów. Do drugiego rodzaju pędzli zalicza się: pędzle precyzyjne, blendujące, do nakładania produktu, pędzle do kresek, do modelowania twarzy. Bogaty wybór modeli pędzli do sypkich oraz płynnych produktów kosmetycznych oferuje Hakuro.

Co cechuje pędzle Hakuro?

Wbrew japońskiemu brzmieniu nazwy “Hakuro”, to polska marka, jedna z najbardziej popularnych, ale jej produkty robią karierę na całym świecie. W asortymencie firmy znaleźć można zarówno profesjonalne pędzle naturalne, jak i syntetyczne. Pędzle naturalne zostały wykonane z wysokiej jakości antyalergicznego włosia kozy lub kucyka. Odpowiedni rodzaj włosia dobrany do produktu sprawia, że nabiera on kosmetyk w odpowiedniej ilości i rozprowadza go równomiernie na twarzy. Pędzle Hakuro nie odkształcają się i nie gubią włosia, są również łatwe w czyszczeniu. Każdy model zakończony jest eleganckim drewnianym trzonkiem, który bardzo dobrze mieści się w dłoni.

hakuro i pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu w przystępnych cenach

Pędzle do makijażu Hakuro zostały wykonane ze szczególną starannością, co czyni je produktem wysokiej jakości i produktem trwałym. Dodatkowo charakteryzują się przystępną ceną i wypadają bardzo konkurencyjnie na tle innych, co sprawia, że powiększa się grono ich zwolenniczek. Doceniane są również w środowisku profesjonalnych makijażystów.

Zainwestuj w jakość

Wiele kobiet marzy o idealnym zestawie pędzli do wykonania make-up’u, który zagwarantuje im równomierny, precyzyjny i dokładny efekt wykończenia makijażu. Z pewnością każdy makijaż wykonany pędzlami Hakuro będzie dla użytkowniczki przyjemnością, ale również przykuje ludzkie spojrzenia. Pędzle te usprawnią proces tworzenia makijażu, a co najważniejsze – oszczędzą czas i pieniądze. Będą przydatne zarówno w makijażu dziennym, jak i w wieczorowym.