Zaznacz stronę

Marka Giant jako jedna z największych firm rowerowych w Polsce z dużym sukcesem pretenduje do bycia najlepszą, a udaje jej się to z dużą skutecznością. Sympatycy kolarstwa zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści cenią sobie Gianta za jakość produktów, charakteryzującą się wytrzymałością i nowinkami technologicznymi, a także niebagatelnym designem, który wciąż podąża za wyznaczanymi przez modę trendami. Dlatego właśnie rower Giant to wyznacznik szosowego stylu zarówno wśród kobiet, mężczyzn i dzieci.

Dwa kółka kobiety

Kobiety, oprócz funkcjonalności cenią sobie także poczucie estetyki. Może nawet bardziej niż samą praktyczność. Dlatego też panie w rowerach Giant odnajdą wszystkie elementy, które wpłyną na ich pozytywną opinię o tych sprzętach i zachęcą do odbywania nimi długich podróży. Wśród propozycji marki można znaleźć niezwykle stylowe rowery miejskie i turystyczne, odznaczające się niebagatelnymi kształtami, wzornictwem i kolorystyką, a przy tym ujmującą funkcjonalnością, która przyniesie wiele satysfakcji z użytkowania. Lekkie konstrukcje, idealne profile ram, oraz precyzyjnie stworzony system przerzutek, które uprzyjemniają komfort jazdy, sprawiają, że damskie rowery marki Giant prowadzą się przyjemnie, a jazda nie wymaga użycia dużych nakładów siły.

Giant dla mężczyzn

Mężczyźni natomiast w rowerach niejednokrotnie szukają pasji i adrenaliny, które podwyższą ich uśpiony poziom testosteronu. Topowe rowery Giant oferują górskie jednoślady, które sprawdzą się zarówno na wymagających, mocno ukorzenionych ścieżkach leśnych, jak i podczas spokojnych, rodzinnych wypraw. Stabilna konstrukcja, dobra przyczepność, oraz bogate wyposażenie często sprawiają, że rowerowy nabytek staje się funkcjonalnym gadżetem, pełnym nowinek technologicznych, które mężczyźni bardzo lubią.

Dziecięcy start z Giantem

Pierwsza, samodzielna jazda dzieci, powinna odbywać się na dobrym sprzęcie, którym są rowery Giant. Dobre początki gwarantują bowiem efektywny start w pasję, jaką może być kolarstwo. Cechą charakterystyczną dziecięcych rowerów Giant jest ich uniwersalność, gdzie regulowana konstrukcja dopasowuje się do wzrostu dziecka, przez co inwestycja służy przez lata.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-giant.html