Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Pierścionki – piękne ozdoby na palec

26 kwietnia 2021 Pierścionki

Pierścionki to biżuteria, która nigdy nie wyjdzie z mody. Znane są od dawna, cenione i chętnie noszone. W dawnych czasach pierścionki były oznaką przynależności do danego klanu rodzinnego czy też stanu. Obecnie są ozdobą zakładaną na co dzień, a także w bardziej strojnej wersji na większe wyjścia. Są też symbolicznym przypieczętowaniem zaręczyn oraz w wersji ślubnej – zmiany stanu cywilnego.

Pierścionki – nie tylko na zaręczyny

Pierścionki z brylantem czy diamentem najczęściej wybierane są z okazji zaręczyn. Nie jest jednak wcale powiedziane, że nie może ich nosić kobieta, która aktualnie jest wolna. Jeśli nie chcemy jednak stwarzać okazji do domysłów i niedomówień, możemy wybrać pierścionki ozdobione innymi kamieniami. Wybór jest ogromny, tak że każda elegantka znajdzie tu coś dla siebie, odpowiedniego na daną okazję.

W Picky Pica oferowane są srebrne pierścionki w czterech wersjach stylistycznych. W każdej z nich dostępne są trzy kolory pierścionków: srebrne, pozłacane na żółto i pozłacane na różowo. Modele z wersji minimalistycznej mają motyw podwójnej linii, a ich kształty nawiązują do prostych geometrycznych form. To propozycja dla pań lubiących nowoczesną biżuterię i oryginalny design. Nosząc je, podkreślamy swoją niezależność i decyzyjność. Pierścionki z linii minimalistycznej idealnie sprawdzą się jako elegancka biżuteria do pracy, ale także świetnie pasować będą do bardziej casualowej kreacji.

Pierścionki z drugiej serii to dwie splecione ze sobą obrączki. Na jednej z nich wygrawerowany jest napis LOVE, na drugiej zaś graficzne znaki. To ciekawa propozycja dla pań lubiących nieoczywiste rozwiązania i biżuterię o znaczeniu symbolicznym. Taki pierścionek będzie pasował do każdej stylizacji i może być noszony na każdą okazję.

Trzecia seria pierścionków to trzy splecione ze sobą obrączki z napisami LOVE, HOPE oraz DREAM. To symboliczne przedstawienie połączenia tych wartości. Można nosić je jako ciekawy element biżuterii podkreślający nasz charakter i wyznawane przez nas wartości. Zawsze będzie to piękna ozdoba pasująca do każdej kreacji. Zależnie od preferowanego stylu możemy wybrać pierścionek w jednej z trzech wersji kolorystycznych.

Pierścionki z czwartej serii to misternie skręcona gałązka o delikatnej formie. Ten pierścionek sprawia wrażenie jakby owijał się wokół palca i z pewnością nie pozostanie niezauważony. To propozycja dla kobiet ceniących sobie oryginalność, a jednocześnie preferujących subtelną elegancję. Będzie doskonały zarówno na służbowe spotkania, jak i na wieczorowe wyjścia.

Pierścionki – jak wybrać ten idealny?

Wybierając pierścionek, kierujmy się przede wszystkim własnym gustem i stylem. Ten element biżuterii powinien do nas pasować i podkreślać naszą osobowość. Możemy też eksperymentować z łączeniem kilku rodzajów pierścionków noszonych jednocześnie, choć tu zaleca się umiar. Pierścionki można też nosić na zmianę, zależnie od okazji i naszego nastroju.

Pamiętajmy też, by wybrać pierścionek w odpowiednim rozmiarze.

Redakcja bezpiecznywozek.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

komfortowe spodnie na lato
Pokarm świeży a zamrożony
Pierścionki

Jesteś zainteresowany reklamą?