Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś

Popaopa! Wszystko dla Twojego dziecka w Bydgoszczy

24 czerwca 2021 dziecko zabawa

Popaopa.pl to sklep internetowy i stacjonarny w Bydgoszczy, który oferuje ogromny wybór produktów dla dzieci już od pierwszych dni narodzin. Posiadamy tysiące produktów, które będą Państwu towarzyszyły na każdym etapie wychowania dziecka. Przed narodzinami warto zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty służące do pielęgnacji i karmienia. Popaopa przygotowała Państwu wszystko, czego będzie potrzebował maluch! Kubki, butelki, śliniaki i krzesełka oraz smoczki, myjki i przewijaki w jednym miejscu

Popaopa.pl to sklep internetowy i stacjonarny w Bydgoszczy, który oferuje ogromny wybór produktów dla dzieci już od pierwszych dni narodzin. Posiadamy tysiące produktów, które będą Państwu towarzyszyły na każdym etapie wychowania dziecka. Przed narodzinami warto zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty służące do pielęgnacji i karmienia. Popaopa przygotowała Państwu wszystko, czego będzie potrzebował maluch! Kubki, butelki, śliniaki i krzesełka oraz smoczki, myjki i przewijaki w jednym miejscu. 

Nosidełka dla dzieci

Z pomocą ergonomicznych nosidełek, chust do noszenia, akcesoriów do pielęgnacji i zabawek dla malucha, każdy dzień rodzica będzie o wiele prostszy. Przygotowaliśmy bogaty zestaw artykułów w pełni bezpiecznych dla dzieci oraz ułatwiających codzienne czynności. Bardzo przydatne okazuje się nosidełko ergonomiczne dla dziecka Tula. Dzięki umiejscowieniu dziecka w nosidełku maluch czuje cały czas obecność rodzica, a rodzic jest pewien, że dziecko jest w wygodnej pozycji. Dla rodzica nosidełko to idealne rozwiązanie, gdyż mając przy sobie cały czas dziecko, ręce pozostają wolne i można wykonywać przy tym codzienne obowiązki. Posiadamy wiele rozmiarów i wzorów nosidełek znanych marek. Warto wybrać rekomendowane nosidełka poparte certyfikatami bezpieczeństwa. Dzięki temu unikniemy uczucia ciężkości i zapewnimy trwałość i funkcjonalność na lata. Zobacz nasze kolory i rozmiary nosidełek. Doradzamy, jak wybrać odpowiednie!

Dla najmłodszych w sekcji zabawek czeka ogromny wybór. Zadbaj o motorykę i kreatywność u dziecka i sprawdź nasze maty edukacyjne i zabawki interaktywne kultowych marek takich jak Djeco i Plan Toys. U każdego dziecka ważnym aspektem jest zabawa, która kształtuje im wyobraźnię i wprowadza je w świat dźwięków, kolorów i kształtów. Sprawdź nasze drewniane klocki Little Dutch i zabawki do kąpieli dla najmłodszych. Pozwól Twojemu dziecku poznać odmienność kultur i pokaż mu lalki Miniland! Hiszpańskie lalki uczą i bawią jednocześnie. Zabawa takimi lalkami jest dobrym sposobem na uświadomienie wielokulturowości i odmienności. 

Bezpieczeństwo dzieci jest naszą najwyższą wartością, dlatego nasze produkty są pozbawione szkodliwych substancji, wykonane z doskonałej jakości tekstyliów i produkowane z certyfikatami Oeko-tex. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Popaopa.

Komoda do pokoju dziecka

Redakcja bezpiecznywozek.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Geox Buty Dziecięce
zabawki piasek

Jesteś zainteresowany reklamą?