Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak zrobić hybrdy w domu?

17 marca 2021 hybrydy w domu

Z pewnością każda z nas chociaż raz połamała sobie paznokcie. Wiemy, że nie jest to ani przyjemne, ani praktyczne. Na szczęście z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju akcesoria do paznokci. Oczywiście zawsze możemy udać się do kosmetyczki, żeby zajęła się naszymi dłońmi, jednak jest to kosztowne. Ponadto nie zawsze mamy czas na wyjście z domu. Czasami także zniszczymy sobie paznokcie przed wielkim wyjściem i na szybko musimy je naprawić.

Jak zrobić samodzielnie hybrydy w domu?

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Wymaga jednak skupienia i zaopatrzenia się w potrzebne akcesoria. Możemy je kupić zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepie stacjonarnym. Warto jest się rozejrzeć. W Internecie powinno być o wiele taniej niż w galerii handlowej. Ponadto możemy udać się na kurs robienia paznokci hybrydowych, jak i podpytać doświadczone już w tym temacie koleżanki.

Coraz więcej firm kosmetycznych oferuje swoim klientkom tak zwany starter pack, który zawiera już w sobie wszelkie podstawowe akcesoria. Znajdziemy tam lampę ze światłem UV, bazę, top, lakiery hybrydowe, patyczki oraz pilniczki. Może wydawać się to dużo, lecz przy bliższym zapoznaniu się z produktami będzie nam łatwo się nimi obsługiwać.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat samodzielnego tworzenia hybryd w domu?

Noszenie hybrydowych paznokci niesie za sobą bardzo dużo korzyści. Jedną z nich jest to, że nasze paznokcie są przez długi czas przepięknie pomalowane, nie łamią się, jak i wyglądają na bardzo zadbane. Odchodzi nam jeden problem z głowy. Oszczędzamy przy tym nie tylko czas, lecz także i pieniądze. Możemy się zająć czymś innym, nie myśląc o tym, że musimy znowu zrobić sobie paznokcie.

Lampa UV służy utwardzaniu lakierów hybrydowych. Dzięki niej lakier schnie bardzo szybko i nie odpryskuje. Baza to nazwa pierwszego lakieru, który nakładamy na odtłuszczoną i odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia. Następnie nakładamy lakier hybrydowy (zazwyczaj wystarczy zrobić to dwa razy) i wkładamy dłoń do lampy na 30 albo na 60 sekund w zależności od mocy światła UV. Na koniec nakładamy lakier do paznokci o nazwie TOP. Jest on przezroczysty i nadaje naszym paznokciom pięknego blasku. Po skończonym zabiegu na paznokcie warto jest przetrzeć je wacikiem nasączonym w cleanerze. Dzięki temu nie będą się one lepić. Jak widać, nie trzeba tu dużej filozofii, aby móc cieszyć się przepięknymi paznokciami stworzonymi samodzielnie w domowym zaciszu. Jeśli nie jesteśmy pewne czy to dla nas, najpierw udajmy się do koleżanki i spróbujmy jej produktami samodzielnie zrobić takie paznokcie.

Redakcja bezpiecznywozek.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

najzdrowsze warzywa

Najzdrowsze warzywa

17 lipca 2021

wakacje z dzieckiem

Wakacje z dzieckiem

11 lipca 2021

co jedza bociany

Symbol polskiej wsi

18 czerwca 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?